My Mad Fat Diary
93/100 - 28×

My Mad Fat Diary

Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | E4 | 45 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Ian Hart (Kester Gill),

S02E07: Not I: Part 2 - Glue

S02E07: Not I: Part 2 - Glue

Rae a Liam se spolu probouzí. Brzy poté Rae odchází a jde navštívit Chloe, kde ale zjistí, že se stále nevrátila domů. Rae vrací deník Chloe rodičům. Mezitím se snaží dát Gang dohromady, ale není to tak jednoduché.

cz sk
1.4.2014
45 minut

Archie ja naštvaný na Chopa že se za něj nepostavil, Chop je naštvaný na Izzy že se s ním rozešla a Izzy je naštvaná na Archieho, protože řekl Chopovi že se líbala s Peterem. Rae je všechny dostane do auta, ale vypukne hádka a každý jde po svých. Rae se vydá do domu Iana, ale ten se jí vysmívá kvůli váze a tak brzy odchází. Vydá se domů kde najde krev a matku na podlaze v koupelně. Zavolá záchranku a ta ji odveze do nemocnice. Karim v čekárně přemlouvá Rae ať si jde odpočinout, že jí dá vědět až se dozví něco nového. Později se do nemocnice vrací a zjišťuje, že její sestra je v pořádku ale matka je stále nestabilní. Na terapii Kester přesvědčí Rae že je perfektní. Později se k Rae v čekárně přidá i Finn, který se jí svěří že Leeds není nic pro něj, a že se vrací do Stamfordu. Rae navštíví svou sestru, a řekne jí že je perfektní. Dále se rozhodne znovu stavit u Iana a odvést Chloe pryč. Díky tomu se jejich přátelství jen posílí. Později se staví u matky, a dá vše do pořádku i sní. Ve škole se setká s Liamem a řekne mu že chce být jen kamarádka. Zbývá jí tedy už jen jedna věc. Dát dohromady Gang. Díky srazu v hospodě, kde se Chop zastane Archieho a políbí ho, se vše urovná. Izzy se s Chopem usmíří a parta je zase spolu. Přijde i Danny který má pouze jednu čepici. Poté přichází Finn, a žádá Rae zda si mohou někde v klidu promluvit o jejich vztahu. Rae odpoví že povídání si není dobrý nápad. Později se schází v jejím pokoji, a Rae dokáže že se změnila a že je silnější než předtím, tím, že se spolu vyspí.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana13.13

Prostě nádhera, Finn a Rae jsou spolu dokonalí a jak na ní kouká… Bože můj, já chci taky! :D Naprosto skvělý díl.

1.1.2016 | 20:11:19
SaDiablo

P E R F E K T N Í

3.4.2014 | 21:05:01
senorita

nevěřila jsem, že dokáže jeden díl zakončit ten seriál, ale povedlo se.

2.4.2014 | 20:56:17
Jodice418

perfektní!

1.4.2014 | 20:47:27
Luuuu

I 100% je málo. Podle mě dokonale ukončená řada.

čestný člen redakce
1.4.2014 | 19:41:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E03: The final chapter

cz100%
DOKONČENO

překlad @Magenta

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama