My Name (Modrá až na kost)
83/100 - 27×

My Name(Modrá až na kost)

Snaha zjistit, kdo zabil jejího otce, ženu donutí spojit se se zločineckým bossem a pod jeho vedením vstoupit do policie.

Jižní Korea | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi

S01E01: Episode 1

S01E01: Episode 1
cz sk
15.10.2021
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

Začátek je krapet rozporuplný a známou dějovou šablonou plně předvídatelný. Od prvních minut se vytváří pocit, jakoby divák skočil již do rozjetého vlaku. Zvláštní je i změna prostředí, kdy vše začíná na střední škole a končí v místech, jakoby o naivní středoškolačku již nešlo. Na motiv dějové linky se nečeká a přijde v čase stopáže tak akorát. Zkrátka, netrvá dlouho a gangsterské prostředí je tu natotata. Ve škole stojí za pozornost dlouhý záběr rvačky studentek. Ke konci slibná choreografie bojových umění.

3.3.2022 | 20:37:23

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama