Zdroj: CBS
Titulky k jednadvacáté epizodě jsou hotové a můžete je stáhnout z profilu epizody kliknutím na českou vlaječku. Epizodu můžete ohodnotit zde – No Good Deed
Příští týden nás čeká pauza.
Zdroj: CBS
23 sezón | CBS | 43 minut
Do našeho překladatelského týmu hledáme nového člena. Požadujeme dobrou znalost angličtiny a češtiny. Překládáme z anglických titulek. Pokud bys měl zájem, napiš zprávu @xflori01.
Je možné, že pokud se nikdo nenajde, příští rok se do překladu nové řady už nepustíme.
V průběhu 21.-23. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:
Seriál NCIS: Tony & Ziva na streamovací službě Paramount+ nám sice dlouho nevydržel, ale o ostatní seriály ze světa NCIS se bát nemusíte. Protože všechny tři seriály, NCIS, NCIS: Origins a NCIS: Sydney, vysílající se na stanici CBS se dočkaly prodloužení do další řady.
Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…
USA | 2003 | Pauza
23 sezón
| CBS
| 43 minut
SkyShowtime
| Lepsi TV
Když mají problémy lidé, je povolána CSI. Když má však problémy námořnictvo, je povolán tým NCIS!
Obsazení:Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sasha Alexander (Kate Toddová), Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Pauley Perrette (Abby Sciutová), David McCallum (Ducky Mallard), Sean Murray (Tim McGee), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Cote de Pablo (Ziva Davidová), Lauren Holly (Jenny Shepardová), Rocky Carroll (Leon Vance), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Jennifer Esposito (Alex Quinnová), Duane Henry (Clayton Reeves), Maria Bello (Jack Sloaneová)
(více)
Diskuze /4
-Pako-
Takže další díl až za 14 dní? :-) že by nás na poslední díly chtěli nechat načekat, aby jsme si je pořádně užili? :-) PS: ví se jestli bude 13 řada? …Díky moc za titulky :-)
#3 SheriffWhiteValy
Dakujem pekne, aj mna by zaujimalo, ci sa planuje 13. seria :)
#3 SheriffWhiteSheriffWhite čestný člen redakce
#1 -Pako-: #2 Valy: Oficiálně ještě nic potvrzeného není, ale herci mají podepsané smlouvy na minimálně další 2 řady. Navíc je NCIS nejúspěšnější seriál stanice, není důvod ho rušit :-)
#4 -Pako--Pako-
#3 SheriffWhite: Tak to by bylo špatný, kdyby nepokračovali. No mají dle mého, spoustu možností jak to rozvětvit (sehnat konečně ženskou pro Gipse, Trošku rozšířit Timovo a Dinozovo vztah s jejich polovičkami.) Můj názor. Jen mi štve že ho naše televize ničí tím strašným dabingem. Ale originál je nejlepší(dokud budou titule :P )