Zdroj: CBS
Zdroj: CBS
23 sezón | CBS | 43 minut
Do našeho překladatelského týmu hledáme nového člena. Požadujeme dobrou znalost angličtiny a češtiny. Překládáme z anglických titulek. Pokud bys měl zájem, napiš zprávu @xflori01.
Je možné, že pokud se nikdo nenajde, příští rok se do překladu nové řady už nepustíme.
V průběhu 21.-23. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:
Seriál NCIS: Tony & Ziva na streamovací službě Paramount+ nám sice dlouho nevydržel, ale o ostatní seriály ze světa NCIS se bát nemusíte. Protože všechny tři seriály, NCIS, NCIS: Origins a NCIS: Sydney, vysílající se na stanici CBS se dočkaly prodloužení do další řady.
Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…
USA | 2003 | Pauza
23 sezón
| CBS
| 43 minut
SkyShowtime
| Lepsi TV
Když mají problémy lidé, je povolána CSI. Když má však problémy námořnictvo, je povolán tým NCIS!
Obsazení:Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sasha Alexander (Kate Toddová), Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Pauley Perrette (Abby Sciutová), David McCallum (Ducky Mallard), Sean Murray (Tim McGee), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Cote de Pablo (Ziva Davidová), Lauren Holly (Jenny Shepardová), Rocky Carroll (Leon Vance), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Jennifer Esposito (Alex Quinnová), Duane Henry (Clayton Reeves), Maria Bello (Jack Sloaneová)
(více)
Diskuze /4
kaktuss
Diky za titulky. Len mensia poznamka. Ked sa jedna o epizodu, kde sa bavia ITckarski nerdi, tak asi by mal preklad skontrolovat ITckar :-).
Lebo potom toto vyznieva celkom srandovne:
217 00:10:25,990 → 00:10:27,910 Vlastně přiřadíme Nadine na energetická jádra.
Tie energeticke jadra su v skutocnosti Windowsovska appka „PowerShell“. :-)
#2 xflori01xflori01 webmaster
#1 kaktuss: Díky, je fakt, že tohle jsem si už nedohledával, co to přesně je.
#3 kaktusskaktuss
#2 xflori01: Nevadi. Podla mna bol ten diel velmi zle scenaristicky spracovany. V principe tam rozpravali uplne IT-ckarske nezmysly. Ked to pozera ITckar, tak je to doslova „WTF?“ :-)
Jack1947
díky