Nancy Drew S01E02: The Secret of the Old Morgue

S01E02: The Secret of the Old Morgue

S01E02: The Secret of the Old Morgue

Když Nancy zjistí, že mrtvola Tifanny Hudson je přesunuta mimo Horseshoe Bay kvůli soukromé pitvě, pozdrží svoje vyšetřování ohledně šatů Lucy Sable, aby uvedla v pohyb jednu ze svých nejrizikovějších misí. Mezitím Bess a Ace získají pomoc od cizince ve snaze pomoci Nancy. Nakonec se město schází k účasti na každoročním rituálu kbelíku, který se koná poslední noc letního festivalu.

cz sk
17.10.2019
800 000
43 minut

Foto: The CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Malkivian

Je tu hodně vidět, že je to, „děsivým“ scénám navzdory, cílené především na mladší diváctvo. Atmosféru si to ale udržuje moc fajn.

12.11.2019 | 17:24:52
Jiri007

Dobry díl, nechavat v lese otevřene auto to je fakt divne, ale že se Nancy necha chytit při vloupani to ma fakt blby, oprava auta taktež neměla chybu a kdo ví co skryvaji ostatní.

11.11.2019 | 10:56:40
captain

Naše hrdinka skončí ve vazbě… hmm.

23.10.2019 | 20:58:42

Nancy Drew
91/100 - 13×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

Stav překladu

Epizoda S03E12: The Witch Tree Symbol

cz30%

Překlad: @ewisek, @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka