Nancy Drew S01E03: The Curse of the Dark Storm

S01E03: The Curse of the Dark Storm

S01E03: The Curse of the Dark Storm

Když bouřka zasáhne Horseshoe Bay, Ace všechny varuje, že taková bouřka je známá tím, že vyhodí na břeh neklidné duchy. Mezitím Nancy Nickovi poví tajemství, které zatím nikomu neřekla.

cz sk
24.10.2019
810 000
43 minut

Foto: The CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Malkivian

Tady se, pro mě, asi poprvé naplno ukázalo, že je to opravdu blboučký (ať už jde o „luštění“ hádanek od Tiffany, nebo rozhodnutí jednotlivých postav), ale kdykoliv se na scéně ukázala Lucy, skoro jsem vrněl blahem. Tohle jim jde fakt parádně :)

12.11.2019 | 17:27:25
Jiri007

Dobrý díl, duchove byly fakt skvěli a ta předzvěst že něco čeka George to mě taky zajimalo až jsem se malem zlekl, hodiny jako klič bylo fakt univerzalni a trezor za vínem byl fakt něco a na Bess jsem zvědav, u ni by Nancy mohla předpokladat že motiv jsou penize.

12.11.2019 | 12:26:49
captain

Výživný díl. Tajná skrýš, bouře, duchové, mazec!

29.10.2019 | 20:43:55

Nancy Drew
91/100 - 13×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

Stav překladu

Epizoda S03E11: The Spellbound Juror

cz1%

Překlad: @ewisek, @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Kdo je ve skutečnosti Ace?

Kdo je ve skutečnosti Ace?

Pátá epizoda, kterou jsme mohli vidět před dvěma týdny, nám nabídla zakončení první série v dokončení boji proti Aglaece. Boj s Aglaecou nebylo ovšem jediné, o čem začali fanoušci spekulovat. V následujícím článku si rozebereme, co tato epizoda znamenala pro postavu Ace.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka