Nancy Drew S01E03: The Curse of the Dark Storm

S01E03: The Curse of the Dark Storm

S01E03: The Curse of the Dark Storm

Když bouřka zasáhne Horseshoe Bay, Ace všechny varuje, že taková bouřka je známá tím, že vyhodí na břeh neklidné duchy. Mezitím Nancy Nickovi poví tajemství, které zatím nikomu neřekla.

cz sk
24.10.2019
810 000
43 minut

Foto: The CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Malkivian

Tady se, pro mě, asi poprvé naplno ukázalo, že je to opravdu blboučký (ať už jde o „luštění“ hádanek od Tiffany, nebo rozhodnutí jednotlivých postav), ale kdykoliv se na scéně ukázala Lucy, skoro jsem vrněl blahem. Tohle jim jde fakt parádně :)

redaktor
12.11.2019 | 17:27:25
Jiri007

Dobrý díl, duchove byly fakt skvěli a ta předzvěst že něco čeka George to mě taky zajimalo až jsem se malem zlekl, hodiny jako klič bylo fakt univerzalni a trezor za vínem byl fakt něco a na Bess jsem zvědav, u ni by Nancy mohla předpokladat že motiv jsou penize.

12.11.2019 | 12:26:49
captain

Výživný díl. Tajná skrýš, bouře, duchové, mazec!

29.10.2019 | 20:43:55

Nancy Drew
88/100 - 10×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Alex Saxon (Ace), Anja Savcic (Odette Lamar), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Miles Villanueva (Owen Marvin), Riley Smith (Ryan Hudson)

Stav překladu

Epizoda S02E12: The Trail of the Missing Witness

cz1%

Překlad: @JudyVolf, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

V seriálu bylo ve druhé řadě jednou z postav poukázáno na Stephena Kinga a jeho díla. Co to může znamenat pro budoucnost seriálu, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka