Nancy Drew
91/100 - 16×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S01E11: The Phantom of Bonny Scot

S01E11: The Phantom of Bonny Scot

Když se Nancyina snaha očistit Carsonovo jméno střetne s Owenovým úsilím o spravedlnost pro oběti Bonny Scot, musí se rozhodnout, do jaké míry je ochotna jít, aby vytáhla svého otce z vězení.

cz sk
23.1.2020
540 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Nancy je v tomhle fakt dobrá. Vyjednala spoustu věcí, jenže kdo si zahrává s ohněm, často se spálí. Ba víc, může i o někoho blízkého přijít.

3.2.2022 | 9:03:43
Jiri007

Dobry dil, musim řict že ta akce v Drapu byla fakt dobra a čekal jsem to že to Nick nejspiš koupi když ma ty penize, večeře Marvinovych a Hudsonovych byla fakt dobra, chvili sem myslel že Nancy Owena podrazila a ted jsem zvědav co budou Hudsonovi dělat a jake maji plany s Drewovymi.

1.3.2020 | 13:45:11
captain

Opět jsem se v tom ztratil… o čem že to je?!

2.2.2020 | 14:00:27

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Ransom Of The Forsaken Soul

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @ewisek, @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama