Nancy Drew S02E01: The Search for the Midnight Wraith

S02E01: The Search for the Midnight Wraith

S02E01: The Search for the Midnight Wraith

Nancy a její tým se stále vzpamatovávají z toho, že byly svědky vizí jejich vlastní smrti. Teď si uvědomují ještě více, že musí přijít s plánem zastavit Aglaeca, než bude příliš pozdě. Mezitím se detektiv Tamura objeví v Drápu a vezme Nancy k výslechu, protože je nyní podezřelá v útoku na záhadnou dívku v kómatu.

cz sk
21.1.2021
500 000
43 minut

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se všichni chtěli zbavit věci ktere je mužou zabit ale stejně se k nim vrati, jinak nemělo chybu jak Nancy vyřešila jednu vraždu tak sotva hledala zpusob jak porazit Aglaecu tak se dostala do dalšich problemu, jinak musim řict že nemělo chybu jak nechtěla mluvit se svym otcem a misto toho ji pomahal Ryan a dostal ji z prušvihu do kterych se dostala jinak jsem zvědav jak to dal bude mezi Nancy, Ryanem a Drewem jestli se dostanou do nějakych sporu

28.2.2021 | 11:09:38

Nancy Drew
88/100 - 10×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Leah Lewis (George Fan), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Alex Saxon (Ace), Riley Smith (Ryan Hudson), Alvina August (Karen Hart)

Stav překladu

Epizoda S02E06: The Riddle of the Broken Doll

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Shpek, @ewisek, @JudyVolf, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Chystá se spin-off k seriálu s názvem Tom Swift

Chystá se spin-off k seriálu s názvem Tom Swift

V návaznosti na pokračující úspěch „Arrowverse“ se stanice CW snaží vytvořit novou řadu sérií tentokrát ohledně „Drew-niverse“. Půjde o postavu Toma Swifta a stejně jako Nancy Drew je i tento budoucí seriál inspirován sérií románů od Edwarda Stratemeyera.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka