Nancy Drew S02E02: The Reunion of Lost Souls

S02E02: The Reunion of Lost Souls

S02E02: The Reunion of Lost Souls

Nancy a ostatní se snaží najít stopy, které je víc přiblíží v boji proti Aglaece. Mezitím George má nešťastné první setkání s matkou Nicka. A konečně, Carson a Ace si řeknou otevřeně, co se děje.

cz sk
28.1.2021
400 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak George bouchla do auta aniž by věděla že je to matka Nicka a jinak nemělo chybu jak ho Mac chtěl zabit kvuli desce jinak jsem zvědav jestli tym najde AJe a řekne jak porazil Aglaecu a nemělo chybu jak George řekla matce Nicka že chodi spolu a řekla to přede všemi včetně Nancy na to jak se bala jak bude reagovat.

28.2.2021 | 14:13:14

Nancy Drew
89/100 - 11×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Alex Saxon (Ace), Anja Savcic (Odette Lamar), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Miles Villanueva (Owen Marvin), Riley Smith (Ryan Hudson)

Stav překladu

Epizoda S02E15: The Celestial Visitor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @JudyVolf, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

V seriálu bylo ve druhé řadě jednou z postav poukázáno na Stephena Kinga a jeho díla. Co to může znamenat pro budoucnost seriálu, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka