Nancy Drew S02E04: Running out of Time

S02E04: Running out of Time

S02E04: Running out of Time

Nancy a její tým závodí s časem, aby našli způsob, jak zničit Aglaecu, než je sama zniží. Mezitím. Mezitím Ace požádá Carsona o laskavost.

cz sk
11.2.2021
460 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu Ace jel na vypravu s Ryanem a Carsonem a ti se poměřovali kdo uděla pro Nancy vic, jinak nemělo chybu jak Nancy našla nahrdelnik a pak stejně to Aglaeca odnesl jinak musim řict že jsem zvědav co naplanuji ted když jim plan nevyšel, jinak musim řict že nemělo chybu jak George nechala sestru pracovat v Drapu a nic ji nešlo, jinak je mi lito Bess že neměla odvahu jit se svoji přitelkyni a jejimi rodiči na večeři.

28.2.2021 | 16:07:40
Stardos

Ace, Carson a Ryan v tom autě :D

20.2.2021 | 12:39:33

Nancy Drew
88/100 - 10×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Alex Saxon (Ace), Anja Savcic (Odette Lamar), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Miles Villanueva (Owen Marvin), Riley Smith (Ryan Hudson)

Stav překladu

Epizoda S02E12: The Trail of the Missing Witness

cz1%

Překlad: @JudyVolf, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

V seriálu bylo ve druhé řadě jednou z postav poukázáno na Stephena Kinga a jeho díla. Co to může znamenat pro budoucnost seriálu, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka