Nancy Drew S02E05: The Drowned Woman

S02E05: The Drowned Woman

S02E05: The Drowned Woman

Mezi Nancy a Drew týmem vzplanulo napětí, když pokračují v boji proti Aglaece. Mezitím Bess udělá chybu, která by je všechny mohla stát životy. Mezitím George má krásné spojení s jejími sestrami.

cz sk
18.2.2021
430 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Naprosto perfektní. To, jak si hrajou s detaily, považuji úplně za top. George schytala harpunu do břicha – přesně na harpunu ji varovala Rita. Od CW seriálu mám mnohdy pocit, že je píšou s průběhem seriálu. Pokud to tak je i tady u Nancy, tak jsou fakt dobří scénáristé. Jinak že by byl Ace jeden z Hardy Boys? A Tamura ten druhý? (to by pak celá večeře dostala jiný úhel pohledu)

1.3.2021 | 2:07:35
Jiri007

Dobry díl, musim řict že fakt nemělo chybu jak se před bitvou s Aglaecou zrovna tym pohadal a vytahli na sebe stare obviněni misto toho aby byli spolu a jednotni a jinak nečekal jsem že ho porazi těmi slovy z dopisu a jinak jsem nečekal že Nancy použije artefakt aby oživila George aniž by věděla co muže zpusobit jsem zvědav čemu budou čelit ted.

28.2.2021 | 17:29:42

Nancy Drew
88/100 - 10×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Alex Saxon (Ace), Anja Savcic (Odette Lamar), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Miles Villanueva (Owen Marvin), Riley Smith (Ryan Hudson)

Stav překladu

Epizoda S02E12: The Trail of the Missing Witness

cz1%

Překlad: @JudyVolf, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

V seriálu bylo ve druhé řadě jednou z postav poukázáno na Stephena Kinga a jeho díla. Co to může znamenat pro budoucnost seriálu, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka