Nancy Drew S02E08: The Quest for the Spider Sapphire

S02E08: The Quest for the Spider Sapphire

S02E08: The Quest for the Spider Sapphire

Nancy a George spolupracují na tom, aby vyhnaly ducha, se kterým nyní George sdílí tělo po poražení Agalecy. Mezitím není nikdo překvapenější než Bess, když její minulost jí začne klepat na dveře a ona se musí přiznat se vším, co v minulosti provedla.

cz sk
18.3.2021
410 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Stephen Bess fakt dobře obehral fakt jsem myslel že mu jde jen o ty hodinky a ne že se pomsti aby ji teta vykopla z rodiny ale musim řict že to byla fakt dobra odplata a taky by mě zajimalo jestli to časem Bess se svoji rodinou urovna, jinak jsem zvědav jak to bude dal s George a s Odette a taky jsem zvědav jestli ta novinařka vyčmucha pravdu.

9.4.2021 | 23:47:28

Nancy Drew
88/100 - 10×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Alex Saxon (Ace), Anja Savcic (Odette Lamar), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Miles Villanueva (Owen Marvin), Riley Smith (Ryan Hudson)

Stav překladu

Epizoda S02E12: The Trail of the Missing Witness

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @JudyVolf, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

V seriálu bylo ve druhé řadě jednou z postav poukázáno na Stephena Kinga a jeho díla. Co to může znamenat pro budoucnost seriálu, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka