Nancy Drew
91/100 - 16×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S02E14: The Siege of the Unknown Specter

S02E14: The Siege of the Unknown Specter

Nancyina narozeninová večeře s Carsonem je ukončena, když se detektiv Tamura objeví se zatykačem na její zatčení za pohrdání soudem. Mezitím George, Bess a Ace spolupracují na svolání jednoho ze svých předků, aby pomohli najít duši milenky Odette Angličanky Mary, duše mezi miliardami dušemi v duchovním světě.

cz sk
6.5.2021
440 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Nancy vyšetřuje na stanici smrt jedné dívky. George požádá ducha své babičky o pomoc při hledání Mary, autorky dopisů pro Odette. Dozvídá se při tom celkem hnusnou zprávu. Na pozdní oslavě Nancyných narozenin, si vyjasní, co chce provést s Everettem.

7.3.2022 | 12:33:21
Jiri007

Dobry dil, musim řict že fakt nemělo chybu jak Nancy měla oslavit narozeniny ale misto toho ji Tamura zatkl a odvezl ji na stanici a nečekal jsem že misto zatčeni bude muset řešit starou vraždu a musim řict že nemělo chybu jak dala otci vědět tajnym kodem že je v nebezpeči na chvili jsem myslel že to mysli važně a nemělo chybu jak pak Soudce pustil Tamuru ven a Nancy pak řekla že Soudce je ona ale to že policajti kryli vraždu to bylo fakt sproste měli prostě řict pravdu a jsem zvědav co bude ted s Nancy jestli bude chit dostat Evereta před soud nebo jak?.

10.12.2021 | 16:16:15

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Ransom Of The Forsaken Soul

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @ewisek, @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama