Nancy Drew
92/100 - 17×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S03E01: The Warming of a Frozen Heart

S03E01: The Warming of a Frozen Heart

Večer při každoročním sklizňovém karnevalu v Horseshoe Bay se pro Nancy odkrývá zcela nové tajemství, když je na karnevalu u Hudsonů objeveno tělo tajemného mladého muže. Tým Drew je do případu vtažen řadou matoucích stop kolem nové hrozby terorizující město – vraha, který má záhadné spojení s nikým jiným než s nejnovějším nepřítelem Nancy: Temperance Hudson.

cz sk
9.10.2021
420 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Nancy stanula v tvaři tvař Temperance a zajimalo by mě co Temperance planuje a jestli ten Mrazič srdci je s ni nějak v kontaktu a taky by mě zajimalo proč utoči na Hudsonovi jinak nemělo chybu jak Kolumbijska Nancy odmitla a misto toho se stala styčnou osobou policie a jsem zvědav jak si povede jinak bylo vtipny jak George čekala na Nickovou odpověd ohledně svatby a nakonec ji dostala s velkym překvapenim jinak Bess neměla chybu jak si uživala randěni a zajimalo by mě kdo to klepe na dveře u Carsona doma.

redaktor
18.4.2023 | 23:18:55
choudys

George je naštvaná na Neda, že se ještě nevyjádřil, ten pro ni chystá překvapení. Bess je jak utržená z řetězu při hledání milenky. Nancy se dozví něco, co ji přesvědčí o zůstání ve městě. Najde se mrtvola, na vyšetřování je přizván specialista z FBI. Má v tom vraždění doopravdy prsty Temperance, praprababička Nancy? Něco tu nehraje.

8.3.2022 | 12:44:36

Stav překladu

Epizoda S04E13: The Light Between Lives

cz100%
DOKONČENO

Překlad pro vás připravovaly: @ewisek, @JudyVolf, @annePel@Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Na konci března jsme vám oznámili, že seriál se dočká čtvrté řady. Včera jsme dostali ze stanice CW informaci, že seriál po čtvrté řadě skončí. Taková informace se dala očekávat, protože stanice CW začíná s novou politikou levnějšího vysílání a tudíž ukončuje svoje dlouholeté seriály.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama