Nancy Drew
91/100 - 16×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S03E05: The Vision Of The Birchwood Prisoner

S03E05: The Vision Of The Birchwood Prisoner

Po velkém neúspěchu v případu Mraziče srdcí požádá Nancy Temperance o pomoc s okultním přístupem k získání odpovědí od podezřelého z vraždy. Mezitím zapletení Bobbseyho vytváří pro Ace problémy a George má dlouho očekávanou konfrontaci s někým z její minulosti.

cz sk
6.11.2021
300 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

George se vůbec nedivím, že ho tak sprala. Nedovi se nelíbí, že se o tom s ním nebavila, pohádají se. Nancy vezme svou příbuznou, aby se dozvěděla něco z minulosti vraha Totta. Ten se inspiroval, no hádejte u koho, u nadpřirozené bytosti. Ace je podezřelý, že pomáhal otci své dívky v nekalé činnosti. Při pátrání, způsobí nejen svému otci problémy, ten ho v nasranosti vyhodí z domu.

9.3.2022 | 23:00:24

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Ransom Of The Forsaken Soul

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @ewisek, @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama