Nancy Drew
92/100 - 17×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

5 1
7.6.2021

V osmnácté epizodě The Echo of Lost Tears, která byla zároveň finále pro druhou sérii, se stalo mnoho zvratů. Nadpřirozených ale i vztahových. Na začátku dílu se Nancy rozešla se svým přítelem Gilem Bobbseym, se kterým byla převážně kvůli vlivu nadpřirozeného parazita. Ke konci si naopak uvědomila své city ke členovi své party, a to k Aceovi.

Ace je však momentálně ve vztahu s Amandou Bobbsey, dvojčetem Gila. Po záchraně Nancy před parazitem spolu Ace a Amanda odjeli na romantickou dovolenou a chvíli po jejich odjezdu se Nancy odhodlala své city Acovi přiznat. Bohužel ho už nezastihla. Znamená to tedy začátek milostného trojúhelníku?

Foto: CW

Tvůrkyně seriálu Noga Landau se k tomuto tématu vyjádřila.

Mezi scénáristy tým „Nace“ žije. Snažíme se dát fanouškům dost drobečky, aby byli spokojení, ale zároveň se snažíme nenaservírovat celé jídlo najednou.

Scénáristka Melinda Hsu Taylor ještě doplnila, že jsou mezi nimi i fanoušci páru „Acemanda“ a že dvojčata Bobbseyových zbožňují. Než se však dozvíme, jak tento pravděpodobný trojúhelník dopadne, bude to ještě dlouho trvat. Podle tvůrkyň na začátku třetí série budou budovat hlavně příběh, a proto těžko říct jak to celé skončí

Který pár byste si přáli, aby byl spolu?

93%
7%
15 hlasů

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E13: The Light Between Lives

cz100%
DOKONČENO

Překlad pro vás připravovaly: @ewisek, @JudyVolf, @annePel@Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Na konci března jsme vám oznámili, že seriál se dočká čtvrté řady. Včera jsme dostali ze stanice CW informaci, že seriál po čtvrté řadě skončí. Taková informace se dala očekávat, protože stanice CW začíná s novou politikou levnějšího vysílání a tudíž ukončuje svoje dlouholeté seriály.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama