Narcos: Mexico
93/100 - 50×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Tessa Ia (Sofía Conesa)

S02E02: Alea lacta Est

S02E02: Alea lacta Est

Verdin, nový zajatec a zároveň mučitel agenta Camareny, je vyslýchán Waltem a jeho týmem. Felix se vydal na cestu za Donem Guerrou, kterému nabídne partnerstí s jeho plazzou. Benjaminova sestra Enedina se snaží mezi svými bratry prosadit novou obchodní taktiku.

cz sk
13.2.2020
1 hodina 5 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Tomu uvěří jen ti, kterým nejde o pravdu."

27.1.2021 | 23:51:51
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Felix je fakt jednička jak si dokazal ziskat dalšiho spojence a ani mu nějak nevyhrožoval prostě jen ukazal co je zač a čeho dosahl, jinak musim řict že Verdin byl fakt těžky ořišek a vydržel celkem dlouho a ty spory co maji ty plazas to fakt bylo něco nejdřiv prase a pak rvačka v klubu.

16.9.2020 | 22:42:54
Dragon94

Tak tady už se narozdíl od první epizody něco dělo, ale stejně mě zajímala akorát linka američanů. Jinak jsem docela zklamán, že zde nevystupují policisté z první série. Co se Felixe týče, tak je pořád docela dobrej, ale většinu času je to zbytečně natahované a zatím se na jeho poli nic moc neděje. A i když je docela zajímavej a jeho představitel hodně dobrej, tak to není žádnej Pablo.

4.8.2020 | 20:14:41
Wolfinator1

No čekal jsem , že odvetný americký tým agentů bude trošku připravenější a lepší, tlustej comandante jim dal celkem zabrat :D

26.2.2020 | 20:46:44
Spiker

Felix dosáhl dalšího strategického partnerství.

25.2.2020 | 21:24:26

Novinky

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Netflix prozatím nevynesl verdikt nad seriálem Narcos: Mexico, zůstává tedy otázkou, jestli se dočkáme nové řady. Podle Bada Bunnyho třetí řada bude.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama