Narcos: Mexico
93/100 - 50×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Tessa Ia (Sofía Conesa)

S02E07: Truth and Reconciliation

S02E07: Truth and Reconciliation

Felix představuje svůj plán na výhru PRI ve volbách proti Cárdenas. Walt se kvůli slíbeným informacím o Félixovi ocitne na setkání s anonymem v Ojinaze.

cz sk
13.2.2020
57 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Víš jak, každej den je šance, že se kecy stanou skutečností."

5.2.2021 | 0:52:08
Jiri007

Dobry dil, nečekal jsem Calderoni hraje na obě strany nebo jak ale nechapu proč Felixuv člověk varoval Guadalupe když s ni ma klidně sex a vi že by se zbavil jejiho manžela a ten Felixuv plan na falešny stroj je fakt dobry a že bude Acosta mluvit tak to je fakt nečekane.

17.9.2020 | 14:38:35

Novinky

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Netflix prozatím nevynesl verdikt nad seriálem Narcos: Mexico, zůstává tedy otázkou, jestli se dočkáme nové řady. Podle Bada Bunnyho třetí řada bude.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama