Narcos: Mexico S02E08: Se Cayó El Sistema

S02E08: Se Cayó El Sistema

S02E08: Se Cayó El Sistema

Mexická policie, FBI i Félix spustí hon na Acostu, se kterým vyšel novinový článek, který odhalil informace o mexickém kartelu. V Mexiku začínají prezidentské volby.

cz sk
13.2.2020
57 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Předstíráme, až jsme zapomněli, co jsme zač."

11.2.2021 | 16:29:36
Jiri007

Dobry dil, musim řict že se dalo čekat že pro Acostu to neskonči dobře ale možna neměl zdrhat a dal se kryt a ty volby fakt neměli chybu ale tež co to je divat se na čisla a to zvlašt v centralni mistnosti kde jsou všichni a maji to vše na očich ale dobře to vyřešili s tou bouchačkou jak přišli a řekli dopiš tam nulu.

17.9.2020 | 15:45:44
Dragon94

No konečně parádní díl!

8.8.2020 | 10:04:10
Wolfinator1

Složitý plány na podvod ve volbách a nakonec to zachrání pár kápů s bouchačkou a připiš tam nulu :D

5.3.2020 | 20:04:13

Narcos: Mexico
92/100 - 47×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Tessa Ia (Sofía Conesa)

Novinky

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Netflix prozatím nevynesl verdikt nad seriálem Narcos: Mexico, zůstává tedy otázkou, jestli se dočkáme nové řady. Podle Bada Bunnyho třetí řada bude.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Reklama

Najdete nás