Narcos: Mexico
93/100 - 50×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Tessa Ia (Sofía Conesa)

S03E01: 12 Steps

S03E01: 12 Steps

Walt je v utajení, ale jeho mise nabere nebezpečný směr. Amado je po třech měsících propuštěn z vězení a mexický policista Victor pátrá po pohřešované dívce.

cz sk
5.11.2021
1 hodina 1 minutaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Vítejte v Juárezu, pane Hanku."

9.11.2021 | 13:16:39
Jiri007

Dobry dil, musim řict že fakt nemělo chybu jak Amado havaroval s letadlem a byl v lochu 3 měsice a nikdo ho nevytahl a to jak se vratil tak nemělo chybu jak si Manny užival v jeho bazenu a jsem zvědav na tu jeho vilu jak bude vypadat když bude dokončena a to jak zastřelil sveho zastupce tak to bylo asi na jeho mistě spravedlivy protože vždy jde o penize ale to jak zablokoval let aby dohodl podminky to bylo fakt odvažny a jsem zvědav jestli Waltova operace vyjde a jaky kartel si pak po Juarezu vezmou na mušku.

9.11.2021 | 11:40:46

Novinky

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Netflix prozatím nevynesl verdikt nad seriálem Narcos: Mexico, zůstává tedy otázkou, jestli se dočkáme nové řady. Podle Bada Bunnyho třetí řada bude.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama