Narcos: Mexico
93/100 - 50×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Tessa Ia (Sofía Conesa)

S03E02: Como La Flor

S03E02: Como La Flor

Tijuanská novinářka Andréa pronikne na svatbu Enediny Arellano, aby získala cenné informace. Walt a zbytek protidrogového podnikají akci, v jejímž průběhu jsou vyšachováni.

cz sk
5.11.2021
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OndraHH

První dva díly zklamání, vždyť se tam nic pořádně neděje…

14.11.2021 | 8:15:15
risker

„Už mě unavuje furt jen prohrávat."

9.11.2021 | 13:16:57
Jiri007

Dobry dil, musim řict že svatba byla povedena a nemělo chybu jak si vzali do parady toho co jim uražel sestru ikdyž zabit ho bylo už trochu moc a jsem zvědav jestli Andrea napiše o te svatbě a Amado byl fakt chytry jak přechytračil DEA ale nečekal bych že Walt od toho odejde.

9.11.2021 | 13:08:55

Novinky

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Netflix prozatím nevynesl verdikt nad seriálem Narcos: Mexico, zůstává tedy otázkou, jestli se dočkáme nové řady. Podle Bada Bunnyho třetí řada bude.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama