Narcos: Mexico
93/100 - 50×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Tessa Ia (Sofía Conesa)

S03E03: Los Juniors

S03E03: Los Juniors

Po neuspokojivém setkání s Arellanovými podnikne kartel ze Sinaloy patřičné kroky. Andréa pokračuje ve vyšetřování a Walt čelí těžkému rozhodnutí.

cz sk
5.11.2021
54 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Sinaloa zautoči na Tijuanu a že Enedina ovdovi tak brzo a jsem zvědav jestli se jim podaři dostat jejich hlavy a jsem zvědav jak na to zareagujou ostatni kartely a jsem zvědav jestl iWalt se po tom masakru rozhodne Mexiku zustat a jsem zvědav jestli Amado dodrži slovo ktere dal Pachovi.

9.11.2021 | 14:07:23
risker

„Ať hledáš cokoli, tady to nenajdeš."

9.11.2021 | 13:17:11

Novinky

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Netflix prozatím nevynesl verdikt nad seriálem Narcos: Mexico, zůstává tedy otázkou, jestli se dočkáme nové řady. Podle Bada Bunnyho třetí řada bude.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama