Narcos: Mexico
93/100 - 50×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Tessa Ia (Sofía Conesa)

S03E04: GDL

S03E04: GDL

Ve chvíli, kdy se kartely Tijuany a Sinaloy ocitají ve válce, si všichni kladou otázku, na čí straně je Juárez. Amado tráví čas na Kubě, kde střádá své plány, zatímco Ramón prahne po pomstě.

cz sk
5.11.2021
55 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Amado je fakt chytry když se snaži vybudovat organizaci a nechce zasahovat do valky mezi Sinaloou a Tijuanou a jsem zvědav kdo koho vyřidi prvni.

9.11.2021 | 15:14:33
risker

„Zatímco se budou zabíjet, my potichoučku vybudujeme, co potřebujeme."

9.11.2021 | 13:17:29

Novinky

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Netflix prozatím nevynesl verdikt nad seriálem Narcos: Mexico, zůstává tedy otázkou, jestli se dočkáme nové řady. Podle Bada Bunnyho třetí řada bude.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama