Narcos: Mexico
93/100 - 50×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Tessa Ia (Sofía Conesa)

S03E08: Last Dance

S03E08: Last Dance

Alex se nenechá zlomit mučením, a tak na něj Walt vymyslí něco jiného. Andrea a její kolegové projíždějí finanční záznamy a Amado plánuje svou budoucnost.

cz sk
5.11.2021
58 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Amado opusti svuj obchod ktery tak vybudoval ale v jednom ma pravdu lepši byt živej než mrtvej ale v tomhle podniku to je vězeni nebo smrt tak jsem zvědav jestli se mu to podaři a jinak jsem zvědav Enedinu co ted bude dělat když se zbavila nepohodlneho svědka.

9.11.2021 | 19:17:55
risker

„Chceš začít znovu?"

9.11.2021 | 13:18:35

Novinky

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Netflix prozatím nevynesl verdikt nad seriálem Narcos: Mexico, zůstává tedy otázkou, jestli se dočkáme nové řady. Podle Bada Bunnyho třetí řada bude.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama