Narcos: Mexico
93/100 - 50×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Tessa Ia (Sofía Conesa)

S03E10: Life in Wartime

S03E10: Life in Wartime

Amado je intenzivně stíhán mexickou i americkou policií. Chapo dává ve vězení jasně najevo, kdo je tu šéf. Walt čelí velkému zklamání.

cz sk
5.11.2021
1 hodina 9 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dragon94

Třetí série je jednoznačně úplně nejslabší. Stejně jako u předchozích dvou sérií si myslím, že dvouhodinový film by na odvyprávění bohatě stačil. Všechny dějové linky spolu téměř vůbec nesouvisí a téměř nic se v nich nestane. Nejzajímavější dějová linka je ta s policistou, který vyšetřuje vraždy mladých žen.. A i u té poslední 4 epizody jen sedí v autě a čumí pořád dokola na tu samou ulici. Postavy mezi sebou řeší hrozně nezajímavé věci, které děj nikam neposunují. Když už je tu nějaká akce tak k ní dojde tak nějak z ničeho nic. Nevidíme žádné vyšetřování, které k nim vede, žádnou přípravu.. Zkrátka z ničeho nic se někde objeví střelci nebo policie a začne se střílet. Na konci se dozvídáme, že jsme celou dobu jen škrábali povrch příběhu, který víc než o drogách je o korupci systému.

13.11.2021 | 16:03:12
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Amado si to fakt pokazil na to jak všechno předtim držel pevně v ruce a ted zustala jen Sinaloa a Tijuana a z Enediny je dobra šefka ale škoda že přišla o dalšiho bratra a jinak nečekal jsem že Victora sejmou a stejně tak jsem nečekal že Alex se vrati do Mexika když to pro něj byl jasny ortel smrti a nečekal jsem že Walt s tou praci sekne a CHapo taky neměl chybu jak nechal poslat Neta a Guera pryč protože muže byt jen jeden šef.

9.11.2021 | 23:35:16
risker

„Když chceš být šéf, musíš se tak chovat."

9.11.2021 | 13:19:11

Novinky

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Do Mexika bychom se mohli podívat potřetí

Netflix prozatím nevynesl verdikt nad seriálem Narcos: Mexico, zůstává tedy otázkou, jestli se dočkáme nové řady. Podle Bada Bunnyho třetí řada bude.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama