Narcos: Mexico Rekapitulace epizody 881 Lope de Vega

Rekapitulace epizody 881 Lope de Vega

Rekapitulace epizody 881 Lope de Vega

Poté, co byl v osmé epizodě zajat agent DEA Camarena, se v deváté epizodě podíváme na to, jak bude příběh dál pokračovat. Najde policie Kikiho Camarenu? A jak to bude dál s Rafaelem?

2 0
8.2.2019

Poté, co se Kiki Camarena nevrátil domů, jej jeho žena Mika Camarena začne pohřešovat. Zjišťuje, že od doby, kdy s ní propásl oběd, o něm nikdo neslyšel. Jaime se pouští do pátrací akce po Kikim. Ani po 18 hodinách však není ochota ze strany mexické policie vyhlásit po něm oficiální pátrání. Policie není ochotná jednat, pokud soudní příkaz nepodepíše prokurátor, najít nezkorumpovaného prokurátora je však velice obtížné.

(Kiki je vězněn kartelem, foto: Netflix)


Mezitím Félix musí uklidňovat hádku mezi Netem a Rafaelem ohledně napětí v kartelu. Rozhodne, že Rafa musí odjet a někde se schovat. Bojí se, že policie je kartelu na stopě. Rafael se však s tím, že má odjet, nechce smířit.

Dozvídáme se, že Kiki je vězněn a mučen s cílem zjistit, co policie o kartelu ví. Neustále opakuje, že nic neví, ale jeho mučení nepřestává. Při cestě do kostela je Sofía přepadena se svou matkou Rafaelem, který Sofii nabídne, aby s ním utekla. Ona nadšeně souhlasí.

Do pátrací akce po Kikim je zapojen velitel Pavón, který má operaci vést. Jaime a DEA mu však nevěří. DEA nasazuje všechny své agenty, které má v Mexiku k dispozici, a také nejmodernější odposlouchávací techniku. Zjišťuje, že Rafa se chystá na letiště. Když přijedou policisté na letiště, Rafa se právě chystá odletět. Situace se vyostří a obě strany na sebe míří nabitými pistolemi. Velitel Pavón nasedne do letadla s Rafou, aby si spolu promluvili. Poté, co vystoupí, řekne agentům DEA, že to není Rafa a že může odletět. Agenti DEA zůstávají v šoku, ale nemůžou nic dělat.

(Na letišti se vyostří situace, foto: Netflix)

Rozmíška na letišti způsobí napětí mezi americkou a mexickou vládou, která vyústí v odvolání velitele Pavóna. Na scénu se vrací nám známý velitel Calderoni.

Félix Gallardo zjišťuje od Azula, že povolali Calderoniho. Azul žádá Félixe, aby okamžitě opustil hotel, protože se policie chystá do hotelu. Když agenti vtrhnou do hotelu, Felix právě odjíždí. Félix zuří, protože si byl jistý ochranou sebe i členů kartelu. Rozhodne se uklidnit situaci a anonymně oznámit, že Rafa se nachází v Kostarice.

DEA vtrhne do Rafaelovy vily a zatkne ho. Calderoni se snaží vymlátit z Rafy místo, kde je držen Kiki. Rafa jim nakonec udá údajnou polohu Kikiho, když se však DEA vydává na místo, Kikiho tam nenajde.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Novinky

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Streamovací služba Netflix řeže hrdla svým seriálům jako po másle. Fanoušci Narcos se bát nemusí. Náš výlet do Mexika totiž bude mít své pokračování. Seriál se dočká druhé řady. Podívejte se na video, kterým to Netflix oznámil.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Reklama

Najdete nás