Narcos: Mexico Rekapitulace epizody Jefe de Jefes

Rekapitulace epizody Jefe de Jefes

Rekapitulace epizody Jefe de Jefes

Po nadupaném šestém díle si pojďte s námi zrekapitulovat i díl sedmý, ve kterém se dozvíme, kam bude kartel pod vedením Félixe Gallarda dále směřovat. Epizoda nese název Jefe de Jefes.

1 0
4.1.2019

Na začátku sedmé epizody se podíváme za synem Ernesta ‚Dona Neta‘ Fonseca Carilly Gilbertem a jeho kamarádem. Ti spolu právě vycházejí z baru, když přistihnou při činu opilce, jenž močí na auto Netova syna. Mezi muži dojde k potyčce, které se právě Gilbertův kamarád snaží zabránit. Když však vytáhne pistoli, aby zastřelil útočníka, zastřelí omylem Gilberta.

Poté se za Netem vydává jeho partner a přítel, Miguel Ángel Félix Gallardo, který se pokouší Neta utišit, ale zároveň ho motivuje k práci, jelikož je teď jeho pomoc potřeba více než kdy předtím. Neto je však stále zničený a rozhodne se, že se vydá za vrahem svého syna.


(Félix Gallardo na schůzce s truchlýcím Netem, foto: Netflix)

Hned nato se vydáme za Rafaelem ‚Rafa‘ Caro Quinterem, který je právě v klubu pod vlivem kokainu, kde si užívá společnosti svých kumpánů. Na tanečním parketu zahlédne svou vyvolenou Sofíi Conesu. Rozhodne se, že ji osloví. Když k ní však dojde, dozvídá se, že není na diskotéce sama, ale že má doprovod. Tím doprovodem je Amado Carillo Fuentes, se kterým má Rafa pře. Rafaelovi přeskočí, a chce Amada zabít, to mu ale rozmluví jeho kumpáni a poté odcházejí pryč.

(Rafael a jeho „vyvolená“ na tanečním parketě, foto: Netflix)

Na straně DEA se zatím nic neděje, a to hlavně díky tomu, že byla akce v Guadalajaře, zatím tedy neoficiálně, ukončena. Žena agenta Enrique ‚Kikiho‘ Camareny, Geneva ‚Mika‘ Camarena vybírá pro svou rodinu byt v San Diegu, kam byl Kiki vedením převelen. Kiki tak doma zůstává se svým starším synem Kikitem. Jelikož se Kikiho kuchařské nadání skládá z rybích prstů a kečupu, tak se se svým synem rozhodnou, že vyrazí do restaurace. Naproti restauraci náhodou nastupuje do auta zrovna Félix Gallardo. Kiki se za ním vydá, avšak Félix mu stihne ujet a Kiki je z celé situace nadále naštvaný.

U Félixe doma se odehrává peklo, jelikož se jeho žena Maria Elvira Murillo rozhodla, že ho opustí. Félix ji však stihne zastavit, ale ne díky diplomacii, ale pomocí hrubé síly. Maria tak s Félixem zůstane pouze ze strachu, ne však na dlouho.

Don Neto, který nedávno přišel o syna, se rozhodl, že navštíví vraha svého syna. Když k němu dorazí, je Netův cíl dezorientovaný, brečí a bojí se o svůj život. Po chvilce promlouvaní do duše se Neto rozhodne, že ubožáka ušetří a že mu odpouští. Když se ovšem vrátí do auta, nařídí svému šoférovi, aby vraha jeho syna zabil.

(Félix jednající s Isabellou po schůzce, foto: Netflix)

Jelikož se členové kartelu hádají a mají mezi sebou spory, rozhodne se Félix, že uspořádá hromadnou schůzi. Schůze má za cíl zocelit vztahy mezi jednotlivými partnery a zároveň trochu obměnit vedení. Na schůzi se Félix definitivně rozhodne skoncovat s marihuanou a chce úplně přejít na kokain, i když Rafaelovi slíbil opak. Isabelle Bautista byla slíbena plaza Tijuana, ta však zůstává pod velením bratrů. Isabella je tak zklamaná a naštvaná, jelikož udělala to, co po ní Félix chtěl, avšak nedostala to, co si přála. Spokojený není ani Nava, kterému byly slíbeny lepší podmínky, ale nedostal nic. Félix, který je už z jeho řečí unavený, se rozhodne, že ho umlátí deskami s dokumenty.

Jak se vám líbila sedmá epizoda?

Diskuze /2

WILLIAM_MOINSPIELD

„Félix, který je už z jeho řečí unavený, se rozhodne, že ho umlátí deskami s dokumenty.“ :D To zní tak vtipně.

5.1.2019 | 13:13:53
Fordzy

Nechci být rejpal, ale Felix umlátil Navu pomocí velkého popelníku. Ta scéna je dost detailní. Zajímalo by mne jak jste přišli na desky s dokumenty.

23.3.2019 | 18:14:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Streamovací služba Netflix řeže hrdla svým seriálům jako po másle. Fanoušci Narcos se bát nemusí. Náš výlet do Mexika totiž bude mít své pokračování. Seriál se dočká druhé řady. Podívejte se na video, kterým to Netflix oznámil.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Reklama

Najdete nás