Narcos: Mexico Rekapitulace epizody La Última Frontera

Rekapitulace epizody La Última Frontera

Rekapitulace epizody La Última Frontera

Máme za sebou rekapitulaci k pátému dílu, takže si pojďme osvěžit paměť s další epizodou. Tentokrát to bude u rekapitulace šestého dílu s názvem La Última Frontera.

2 0
30.12.2018

Na začátku epizody se podíváme do Texasu, konkrétně za Enrique ‚Kikim‘ Camarenou, který se svými přáteli právě zabavuje letadlo plné peněz a dokumentů, jež budou při následujícím vyšetřování velice potřeba.

Ihned poté se vydáme za Miguelam Ángelam Félixem Gallardem, který je na schůzce s panem Zunou. Schůzka však trvá jenom něco málo přes třicet vteřin, Félix je tedy zklamaný a odchází, aniž by se něco dozvěděl. Když se Félix vrací domů, na letišti ho čeká Nava, jenž se nedokáže přenést přes to, že Félix uzavřel dohodu s Kolumbijci. Mezi Navou a Félixem začíná narůstat napětí.


(Félix vyjednávající s Navou. Foto: Netflix)

Mezitím se v Guadalajaře Maria Elvira Murillo, manželka Félixe Gallarda, dozvídá, že její manžel posílá drahé hodinky mnoho ženám z okolí. Maria si to vše vezme velmi osobně a vydá se údajným milenkám na stopu.

I u agentů DEA probíhají změny, Kiki dopátrá vlastníka firmy, kam Félix Gallardo posílá své peníze do úschovy. Když Kiki a jeho tým vypátrají a zavřou vlastníka firmy Thomase Longhornea, pomocí vychytralosti ho donutí pozvat Félixe na návštěvu do Texasu, kde si mají promluvit o zabavení letadla.

(Thomas volající Felixi Gallardovi. Foto: Netflix)

Posléze se podíváme za Rafaelem ‚Rafou‘ Caro Quinterem, Ernestem ‚Donem Netem‘ Fonseca Carillem a bratry, jež právě pomocí koupených policejních strážníků z Tijuany obsazují skladiště rebelujícího pana Falcóna, který zabavil Rafaelovi jeho rostlinky.

Pan Falcón si však nebere servítky a ihned poté, co se dozvídá, že bylo jedno z jeho skladišť vydrancováno, a pak ještě spáleno, se rozhodne, že kartelu Guadalajara zatne tipec. Nechá tedy svou soukromou armádu vystřílet sklad, kde se ukrýval Rafa, Don Neto i bratři. Nikdo z protagonistů však nezemře, Don Neto, Rafa i bratři úspěšně unikají armádě.

Mezitím se Félix rozhodne a vydá se za Thomasem Longhornem do El Pasa, kde mají mít schůzku. Na to už jsou však agenti připraveni a spolu se šerify dohlíží na mexicko-americké hranici. Na hraniční kontrole však Félixe zastaví policista, který má pro něj telefonát. V telefonu se ozve hlas pana Zuny, jenž se rozpovídá a nakonec i upozorní Félixe na policisty, jež na něj čekají za hranicemi. Félix se vrací do Mexika a agenti jenom nemohoucně přihlížejí.

(Isabella je v šoku z posledních událostí. Foto: Netflix)

Jelikož je pan Falcón osinou v zadku pro všechny, je Isabella Bautistová vyslána právě za Falcónem, aby mu domluvila. Spolu dojdou ke kompromisu, když však Isabella odchází, je Falcónova vila napadena a Falcón zastřelen.

Jak se vám líbil šestý díl?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Novinky

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Streamovací služba Netflix řeže hrdla svým seriálům jako po másle. Fanoušci Narcos se bát nemusí. Náš výlet do Mexika totiž bude mít své pokračování. Seriál se dočká druhé řady. Podívejte se na video, kterým to Netflix oznámil.

Reklama

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Reklama

Najdete nás