Narcos: Mexico Enrique 'Kiki' Camarena

Enrique 'Kiki' Camarena

Enrique  'Kiki' Camarena

Agent DEA, který dokáže být stoprocentně oddaný své práci, kterou je ulovit všechny drogové lordy. Enrique však není čistě workoholický typ, a má i rodinný život, a proto na mise cestuje se svou manželkou Genevou. Enrique vystupuje pod krycím jménem „Kiki“.

Sezóny 1
2018 - 2018

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BixB

Zatím jedna z nejlepších postav z Mexica. Jeho energii a vůli mu upřímně věřím a i když vím, jak dopadne, držím mu pěsti.

16.12.2018 | 19:20:50
Koran

Nedá se porovnávat s Peňou nebo Murphym, vůbec mě ta postava nebaví :/ Popravdě se víc bojím o život Jaimeho, než Kikiho :D

24.11.2018 | 15:11:42

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Novinky

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Streamovací služba Netflix řeže hrdla svým seriálům jako po másle. Fanoušci Narcos se bát nemusí. Náš výlet do Mexika totiž bude mít své pokračování. Seriál se dočká druhé řady. Podívejte se na video, kterým to Netflix oznámil.

Reklama

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Reklama

Najdete nás