Narcos
95/100 - 285×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Pepê Rapazote (Chepe Santacruz Londoño), Pedro Pascal (Javier Peña), Matias Varela (Jorge Salcedo), Michael Stahl-David (Chris Feistl), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Wagner Moura (Pablo Escobar)

Které seriály by se vám mohly líbit, pokud se vám líbí Narcos?

Které seriály by se vám mohly líbit, pokud se vám líbí Narcos?

První série Narcos: Mexico skončila a na druhou si budeme muset chvíli počkat. Pokud nevíte, které seriály dál sledovat, připravili jsme pro vás přehled seriálů podobných Narcos.

5 0
13.2.2019

Fargo

Seriál se odehrává ve stejném prostředí jako stejnojmenný film z roku 1996. V jedno­tlivých sériích se pokaždé vrací do drsné oblasti v USA, kde vypráví vždy jiné, ale nějak úzce propojené linky, které jsou plné skvělého černého humoru.

Peaky Blinders

Příběh seriálu se zaměřuje na skutečný stejnojmenný gang z industriálního Birminghamu, který se během první světové války dostane do hledáčku britského inspektora. Seriál mistrně vypráví vzestup gangu až na samotný vrchol všech gangů v Birminghamu.

Breaking Bad

Seriál sleduje příběh středoškolského učitele chemie Waltera H. Whitea, kterému je diagnostikována rakovina plic v pokročilém stádiu. Walter se rozhodne, že využije všechny své schopnosti a znalosti chemie k tomu, aby před svou smrtí materiálně zajistil svou rodinu. Walter se tak stane jedním z největších drogových bossů.

Marco Polo

Seriál sleduje příběh benátského cestovatele a kupce Marca Pola, který se vydává na cestu do daleké mongolské říše, kde se dostává do služeb Kublajchána, mongolského vládce. Seriál vypráví o jeho putování napříč celou mongolskou říší.

Mob City

Seriál je zaměřen na město Los Angeles v roce 1947, kde spolu nelítostně bojuje zkorumpovaná policie a aliance všech městských mafií. Kdo vyhraje souboj o nadvládu nad jedním z nejkrásnějších amerických měst vůbec?

Sledujete některý ze seriálů? Znáte jiný seriál, který byste fanouškům Narcos doporučili? Podělte se s námi o názor v diskuzi.

Foto: FX, BBC Two, AMC, Netflix, TNT

Diskuze /10

Blackhand47XD

El Chapo od Netflixu nic? :)

webmaster
13.2.2019 | 20:01:56
Josef23

Ty vole a čím je podobný Marco Polo ?

#10 LANNIKILLER
13.2.2019 | 20:41:02
ZeusEx

A co třeba Snowfall? nebo zločinecký podsvětí v Power (vím neni to úplně stejný)? :)

14.2.2019 | 1:15:51
Erzik

Hmm, tak neviděl jsem jen Mob City a jestli tam hraje Jon, tak to budu muset napravit :-)

redaktor
14.2.2019 | 8:08:18
DiceCze

El chapo tam 100% chybí .)

14.2.2019 | 12:32:22
ddf76

Nechapu proc tam chybi El Chapo (ma to 3.serie).

15.2.2019 | 9:34:43
majovajo1

Bude aj dabing?

#8 LANNIKILLER
6.4.2019 | 0:08:08
LANNIKILLER

#7 majovajo1: Zdravím, dabingu se v nejbližší době rozhodně nedočkáme, být námi Čechy bych byl rád, že máme konečně aspoň oficiální titulky. :D

20.7.2019 | 17:45:00
LANNIKILLER

Omlouváme se za vynechání seriálu El Chapo, v nejbližší době ho doplníme.

20.7.2019 | 17:45:54
LANNIKILLER

#2 Josef23: podobnost vidíme hlavně ve stylu vyprávění, jelikož jsou oba tituly vyprávění ve stylu dokumentu, samozřejmě jsou ale oba tituly lehce dramatizované :)

20.7.2019 | 17:48:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama