Narcos Rekapitulace epizody Convivir

Rekapitulace epizody Convivir

Rekapitulace epizody Convivir

K osmému dílu třetí série Convivir jsme si pro vás připravili tradiční rekapitulaci. Co jsme se v ní dozvěděli?

1 0
20.10.2017

Z počátku epizody se podíváme za Navegantem, který na domluveném místě předává svoje rukojmí Christinu Jurado teroristické skupině FARC. Christina je následně odvedena do jejich tábora.

Po úvodní scéně se podíváme do Cali za Miguelem. Ten si uvědomuje, že má ve vlastních řadách krysu. Za tuto krysu je označen Enrique, jelikož v tu noc držel hlídku. David žádá Jorgeho, aby Enriqueho sehnal, jelikož by si s ním táta rád „promluvil“.


Aby Franklin podal svědectví ohledně kartelu, musí nejprve vidět a slyšet svou ženu. Výpověď se komplikuje, když je Cristina unesena Navegantem. Peňa ohledně únosu hledá pomoc u starého známého Dona Bernu neboli Diega Murrilla. Ten se mezitím stal kmotrem Medellínu. Na oplátku za pomoc chce Don Berna propustku z vězení, Peňa se tak rozhodne, že s ním bude spolupracovat.

(Don Berna za svoji pomoc bude něco chtít, foto: Neftlix)

Jorge se snaží ukrýt Enriqueho. Shání mu proto byt, ve kterém se může schovat, dokud se situace neuklidní. Na schůzku s Miguelem se tedy dostavuje sám. Miguel chce však vidět hlavně Enriqueho, a tak nařídí Jorgemu, aby ho našel, a přivedl.

Mezitím zavolá Miguel Gilbertovi, který ze současné situace nemá moc velkou radost. Pověřuje proto svého syna Nicholase, aby situaci kartelu zlepšil.

Javier Peňa a Don Berna se přesunují do vojenského tábora bratří Castaňů, kteří zcela ovládali skupinu AUC, neboli Autodefensas de Colombia. Ta byla největší soukromou armádou v celé Kolumbii. Čítala desítky tisíc vojáků, a jejich oběti se číslili do stovky tisíců.

(Pallomari s rodinou je pryč, foto: Netflix)

Jorge zjišťuje, že je ještě ve větším nebezpečí, než si vůbec doposud myslel. Rozhodne se tedy, že kontaktuje svou ženu Paolu. Hned poté se vydá za Navegantem, který mu řekl, že má jet na místo, kde schoval Pallomariho. Společně poté přicházejí do jeho bytu, kde však nikdo není.

Jorge se dozvídá, že na sebe Enrique upozornil a že už ho má David. David stačí informovat Jorgeho, aby přijel na roh 11. a 614 ulice.

Mezitím se Javier a AUC připravují na akci, při které by měli zachránit Christinu Jurado. Zde se nám protíná děj i s Jorgem, který právě přijíždí na Davidem určené místo, kde objevuje Enriqua, který je zavěšen na zdi. Dozvídá se, že ho David mučil. Jorge se tak s pomocí jeho svědectví ocitá ve smrtelném nebezpečí.

V džungli Javier a AUC úspěšné přepadávají FARC. Javier poté nachází Christinu.

(Vděku se Javier od Cristiny nedočkal, foto: Netflix)

Jorge zatím odhaluje, čeho jsou David a Miguel schopní. Jorge se ze situace dostane, to však neplatí pro Enriqua, kterého David nechá udusit. Poté se Jorge vydá za svou ženou Paolou, která se ho snaží utišit. Jorge se rozhodne, že Miguela udá, a naposledy tedy zavolá agentům DEA.

Javier se mezitím přesouvá i s Christinou na letiště do Bogoty, kde už čekají na svůj let do Ameriky. Mezitím je však Franklin ve vězení zavražděn. Christina se o tom dozvídá během chvilky.

Líbila se vám osmá epizoda? Sdělte nám svůj názor v komentáři.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Reklama

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás