Narcos Teaser ke čtvrté sérii a nové informace o hercích

Teaser ke čtvrté sérii a nové informace o hercích

Teaser ke čtvrté sérii a nové informace o hercích

Čtvrtá série seriálu Narcos byla sice potvrzena teprve nedávno, na světě však je již její upoutávka, díky které se dozvíme jména herců, kteří se v ní objeví.

18 1
21.1.2018

Netflix teprve nedávno oznámil, kde se bude odehrávat dlouho očekávaná čtvrtá série. Bude to v Mexiku okolo roku 1970–1980, seriál se tak vrátí zpět v čase. Čtvrtá série se zaměří na mexický kartel Guadalajara. To, že se čtvrtá série přesune do Mexika, víme již od září. Pro připomínku, v záři došlo k tragické smrti průzkumníka oblasti pro Netflix, který vyhledával lokace pro novou sérii, a to právě v Mexiku.

Thumbnail Play icon

Kvůli posunu času se můžeme rozloučit s agentem Peňou, který nás provázel od první série. Na druhou stranu se však můžeme těšit na nové postavy. Hlavní postavy ztvární Michael Peña, který si zahrál ve filmu Ant Man a Diego Luna, který hrál Cassiana ve filmu Rogue One: Star Wars Story. Jména jejich postav dosud nebyla zveřejněna.


Zdroj: Hollywood Reporter

Diskuze /5

Akul

A neptali se náhodou ti policajti na konci série, nebo ten jeho nadřízenej, co ví Peňa o Mexiku?

#2 Hed94
22.1.2018 | 23:31:15
Hed94

#1 Akul: To ale nutně neznamená, že ho musejí použít že jo, spíš to byla taková návnada o čem bude další serie. Třeba bude Peňa zas ve 4. serii až to naváže tady z mexika.

23.1.2018 | 0:36:00
Hanry

Ja myslim…ze jestli to ted bude o tech 70–80.letech, tak pak eventuelni 5.serie za dalsi roky bude prave o tom konci 3.serie a Penovi, prece i ten Pachuv kamos byl z mexikceho kartelu, to nejak musi navazovat/pokra­covat na 3.serii…nebo idealne kdyby tam do pulky 4.serie nastolili historii 70–80.let, ale pak se vratili do „soucastnosti“.

23.1.2018 | 1:44:24
Hanry

btw pekna ironia, „s agentem Peňou se loucime, ale diky tomu se tesime na nove postavy a herce Michaela Peñu“ :D

23.1.2018 | 1:46:44
Wencek

O čem asi bude 4. série? Mexiko 70–80.leta. Agent DEA Kiki Camareno je zavražděn Guadalajarským kartelem. USA bojuje proti tomuto kartelu. Je to hezky popsaný v S01E03 kdy se o Kikim baví agent Pena s agentem Murphym. Takže předpokládám, že kolem toho se bude točit celá serie a v 5. sérii navážou na konec 3. série. Toť můj skromný názor.

23.1.2018 | 15:48:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás