Narcos
95/100 - 284×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Pepê Rapazote (Chepe Santacruz Londoño), Pedro Pascal (Javier Peña), Matias Varela (Jorge Salcedo), Michael Stahl-David (Chris Feistl), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Wagner Moura (Pablo Escobar)

Teaser ke čtvrté sérii a nové informace o hercích

Teaser ke čtvrté sérii a nové informace o hercích

Čtvrtá série seriálu Narcos byla sice potvrzena teprve nedávno, na světě však je již její upoutávka, díky které se dozvíme jména herců, kteří se v ní objeví.

18 1
21.1.2018

Netflix teprve nedávno oznámil, kde se bude odehrávat dlouho očekávaná čtvrtá série. Bude to v Mexiku okolo roku 1970–1980, seriál se tak vrátí zpět v čase. Čtvrtá série se zaměří na mexický kartel Guadalajara. To, že se čtvrtá série přesune do Mexika, víme již od září. Pro připomínku, v záři došlo k tragické smrti průzkumníka oblasti pro Netflix, který vyhledával lokace pro novou sérii, a to právě v Mexiku.

Thumbnail Play icon

Kvůli posunu času se můžeme rozloučit s agentem Peňou, který nás provázel od první série. Na druhou stranu se však můžeme těšit na nové postavy. Hlavní postavy ztvární Michael Peña, který si zahrál ve filmu Ant Man a Diego Luna, který hrál Cassiana ve filmu Rogue One: Star Wars Story. Jména jejich postav dosud nebyla zveřejněna.

Zdroj: Hollywood Reporter

Diskuze /5

Akul

A neptali se náhodou ti policajti na konci série, nebo ten jeho nadřízenej, co ví Peňa o Mexiku?

#2 Hed94
22.1.2018 | 23:31:15
Hed94

#1 Akul: To ale nutně neznamená, že ho musejí použít že jo, spíš to byla taková návnada o čem bude další serie. Třeba bude Peňa zas ve 4. serii až to naváže tady z mexika.

23.1.2018 | 0:36:00
Hanry

Ja myslim…ze jestli to ted bude o tech 70–80.letech, tak pak eventuelni 5.serie za dalsi roky bude prave o tom konci 3.serie a Penovi, prece i ten Pachuv kamos byl z mexikceho kartelu, to nejak musi navazovat/pokra­covat na 3.serii…nebo idealne kdyby tam do pulky 4.serie nastolili historii 70–80.let, ale pak se vratili do „soucastnosti“.

23.1.2018 | 1:44:24
Hanry

btw pekna ironia, „s agentem Peňou se loucime, ale diky tomu se tesime na nove postavy a herce Michaela Peñu“ :D

23.1.2018 | 1:46:44
Wencek

O čem asi bude 4. série? Mexiko 70–80.leta. Agent DEA Kiki Camareno je zavražděn Guadalajarským kartelem. USA bojuje proti tomuto kartelu. Je to hezky popsaný v S01E03 kdy se o Kikim baví agent Pena s agentem Murphym. Takže předpokládám, že kolem toho se bude točit celá serie a v 5. sérii navážou na konec 3. série. Toť můj skromný názor.

23.1.2018 | 15:48:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama