Narcos Postavy

Postavy

 • Bill Stechner

  Bill Stechner

  Šéf kolumbijské pobočky CIA, který spolupracoval s agentem Peñou při honu na Escobara.

  Sezóny 3
  2015 -
 • Chris Feistl

  Chris Feistl

  Agent DEA pracující pod Javierem Peñou, který byl převelený z Bogoty.

  Sezóny 1
  2017 -
 • Daniel Van Ness

  Daniel Van Ness

  Agent DEA, který je parťákem Chrise Feistla, se kterým byli společně převeleni do Cali z Bogoty.

  Sezóny 1
  2017 -
 • Steve Murphy

  Steve Murphy

  Murphy je průvodcem děje v seriálu, především pak agentem DEA, který se podílel na dopadení Pabla Escobara. K policii se dal ve svých 19. letech a byl policistou po celý svůj život. Byl hlavním vyšetřovatelem a spolu s Javierem Peñou hlavní tváří boje s narkomafií. Jeho urputný boj měl dopad na jeho rodinný život.

  Sezóny 2
  2015 -
 • Pablo Escobar

  Pablo Escobar

  Pablo Escobar byl jedním z největších obchodníků s drogami, šéfem Medellínského kartelu. Na vrcholu své moci byl zodpovědný za 80 % dodávek kokainu na světě. Byl také kontroverzní postavou. Mnozí ho milovali za jeho štědrost, na druhou stranu byl jedním z nejbezohled­nějších a nejkrutějších zabijáků všech dob.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Gustavo Gaviria

  Gustavo Gaviria

  Gustavo Gaviria byl nejbližším spolupracovníkem Pabla Escobara, jeho bratrancem a finančním mozkem Medellínského kartelu. Spolu s Pablem začínal svoji zločineckou kariéru pašováním zboží v náklaďácích. Byl stejně dobrým obchodníkem jako Pablo, ale méně viditelným na veřejnosti.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Horacio Carrillo

  Horacio Carrillo

  Carrillo byl velitelem speciálních jednotek ustanovených prezidentem Cesarem Gaviriaou k dopadení Pabla Escobara. Jeho postava byla inspirována několika agenty speciálních jednotek a kontroverzními technikami vyšetřování. Carrillo byl typem muže, který se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého cíle.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Fidel a Carlos Castañové

  Fidel a Carlos Castañové

  Bratři Castañové byli původně partyzáni, kteří zformovali svoji jednotku s cílem dopadnout únosce jejich otce. Poté se spojili s kartelem z Cali a dalšími drogovými dealery a vedli polovojenskou jednotku Los Pepes, která sdružila ty, kteří byli persekuováni Pablem Escobarem.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Cesar Gaviria

  Cesar Gaviria

  Gaviria se nakonec stal největším nepřítelem Pabla Escobara. Poté, co se Escobar zbavil několika politických protivníků, kteří pro něj byli hrozbou, Gaviria byl zvolen prezidentem Kolumbie a věnoval veškeré své úsilí k dopadení Escobara. Chtěl se zbavit nejen Pabla, ale drog v Kolumbii obecně.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Don Berna

  Don Berna

  Diego Murillo, Don Berna, je bývalý Escobarův spolupracovník a bodyguard Judy Moncadové. Jeho vztah s Los Pepes a vyjednávání s konkurenčními kartely udělali s Dona Beny klíčového muže v honě za dopadením Pabla Escobara.

  Sezóny 2
  2015 - 2016

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Reklama

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás