Narcos Postavy

Postavy

 • Rodrigo Lara Bonilla

  Rodrigo Lara Bonilla

  Bonilla byl bývalý ministr spravedlnosti, který byl zavražděn jen kvůli tomu, že chtěl dobře dělat svoji práci. Chtěl předvést před spravedlnost muže, kteří ničili jméno Kolumbii kvůli obchodu s drogami. Pošpinil Escobarovu pověst a za svoje činy zaplatil svým životem.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Tata Escobarová

  Tata Escobarová

  Tata Escobarová, manželka Pabla Escobara a matka jeho dvou dětí. Byla s Pablem až do doby, kdy musel utéct a skrývat se mimo Medellín. Chtěla s rodinou emigrovat do Německa, ale na letišti jim byl odmítnut vstup do země a museli se vrátit do Kolumbie.

  2015 -
 • Juan Diego "La Quica" Diaz

  Juan Diego "La Quica" Diaz

  Člen Medellínského kartelu, jeden z nejobávanějších zabijáků Pabla Escobara. Pokud podezřívá někoho, že na něj či jiné jeho kumpány donáší, tak ho bez milosti zabije.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Roberto "Poison" Ramos

  Roberto "Poison" Ramos

  Zabiják najatý Medelínským kartelem. Poison je nesmlouvavým obchodníkem, vrahem a neštítí se ničeho. Patří mezi Pablovy sicarios. Za svého „patrona“ je schopen položit život.

  2015 -
 • Connie Murphyová

  Connie Murphyová

  Žena Steva Murphyho, zdravotní sestra. Po příjezdu do Kolumbie přijde o svoji kočku, kterou pro výstrahu nechá Pablo Escobar zabít. Se Stevem mají v průběhu série řadu manželských krizí. Poté, co Steve při jedné akci najde opuštěné děvčátko, kterému byli zabiti oba rodiče, rozhodnou se Steve a Connie ji adoptovat a dát jí jméno Olivia.

 • Velvyslankyně Noonanová

  Velvyslankyně Noonanová

  Velvyslankyně USA v Kolumbii, její snahou je pomoci DEA a dopadnout nejhledanějšího teroristu a kokainového krále Pabla Escobara. Její cesta je však nesnadná a později je odvolána z funkce velvyslankyně.

  2015 -

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás