National Treasure: Edge of History
0/100 - 0×

National Treasure: Edge of History

Seriál zkoumá aktuální otázky identity, komunity, historického autorství a vlastenectví. Točí se okolo Jess Valenzuelaové, dvacetileté DREAMerky, která se se svou různorodou skupinou přátel vydává na dobrodružství svého života s cílem odhalit tajemnou rodinnou historii a získat ztracený poklad.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní

V hlavní roli se nám představí Lisette Alexis

V hlavní roli se nám představí Lisette Alexis

Mladou Jess Moralesovou, která dá v novém seriálu dohromady tým dobrodruhů, jenž se vydá po stopách pokladu, si zahraje americká zpěvačka, tanečnice a herečka Lisette Alexis.

3 0
28.9.2022

Hlavní postavu v novém seriálu na Disney+ na motivy filmů National Treasure si zahraje mladá herečka Lisette Alexis. Tato 23letá herečka pochází z Los Angeles a pravým jménem se jmenuje Lisette Oliver. Už v mladém věku se začala věnovat tančení a objevila zálibu ve veškerém dramatickém umění. Takže se začala věnovat i hudbě a herectví.

Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v roce 2019 ve čtvrté řadě internetového teen seriálu Total Eclipse. Poté si zahrála v neznámých snímcích We Need to Do Something a I Always Said After. Náš seriál pro ni tak bude první velkou rolí a doufáme, že si studio vybralo dobře. Nezbývá nám nic jiného než si na seriál počkat, a pak až teprve hodnotit.

Lisette si zahraje v seriálu Jess Moralesovou. Jess je Latinoameričanka, jejíž brilantní a vynalézavá mysl miluje dobré záhady a má přirozený talent na řešení hádanek. V průběhu seriálu Jess odhalí pohřbenou historii své rodiny, pravdu o svých rodičích a její spojení na dlouho ztracený poklad.

Diskuze /1

Raiden123

Dalsi lovkyne tajemstvi? …

28.9.2022 | 22:11:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama