NCIS: Hawai'i
64/100 - 5×

NCIS: Hawai'i(NCIS: Hawaii)

V novém seriálu ze světa NCIS se diváci přesunou na Havaj a budou sledovat příběh zvláštní agentky Jane Tennant, která představuje první ženskou postavu, jež stojí v čele nějakého seriálu NCIS. Na ni a její tým čekají jak závažné zločiny, tak i trable v rodinách.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová)

S01E02: Boom

S01E02: Boom

Tennantová a NCIS musí dostat známý tým mezinárodních zlodějů využívající výbušniny z druhé světové války na ozbrojené vozy a to před tím, než dokončí svoji finální loupež a zmizí. A Kai hledá nové místo, kde bydlet; Lucy a Whistlerová se distancují po svém posledním setkání; a Ernieho mise v terénu je mnohem nebezpečnější, než čekal.

cz sk
28.9.2021
554 000
44 minut

Základní info:

Režie: Larry Teng
Scénář: Jan Nash a Christopher Silber
Herci: Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová), Enver Gjokaj (kapitán Joe Milius), Moses Goods (Wally Holman), Sharif Atkins (Norman ‚Boom Boom‘ Gates), Fiona Rene (Melissa Garlandová), Chris McGarry (Hugh Lowry), …

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Loupeže, výbuchy, no teda… plus samozřejmě závěrečná přestřelka a happyend.

4.11.2021 | 13:44:20

Stav překladu

Epizoda S01E22: Ohana

cz100%
DOKONČENO

Seriál překládá JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Hledáme korektora, který by překlad vyladil. Pokud vás nabídka zaujala, napište zprávu @xflori01.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama