NCIS: Hawai'i
64/100 - 5×

NCIS: Hawai'i(NCIS: Hawaii)

V novém seriálu ze světa NCIS se diváci přesunou na Havaj a budou sledovat příběh zvláštní agentky Jane Tennant, která představuje první ženskou postavu, jež stojí v čele nějakého seriálu NCIS. Na ni a její tým čekají jak závažné zločiny, tak i trable v rodinách.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová)

S01E04: Paniolo

S01E04: Paniolo

Když je milovaný Paniolo, havajský kovboj, střelen během jízdy na koni, Jane a její tým musí získat důvěru Paniolovy komunity, aby mohli nalézt viníky a ochránit jeho život. A Kai se pokusí přesvědčit svého tvrdohlavého otce, aby zašel za doktorem.

cz sk
12.10.2021
5 290 000
43 minut

Základní info:

Režie: Larry Teng
Scénář: Noah Evslin
Herci: Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Moses Goods (Wally Holman), Danielle Zalopany (Hina), Lauren Cook (det. Dalia Reedová), Kanoa Goo (Hoku Alia), T.V. Carpio (Nalani Whitmanová), Kila Packett (Kaleo Whitman), Tom Schanley (Crazy Sam), …

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Havajští kovbojové, ani jsem nevěděl, že něco takové existuje, nojo, a mají také svůj kodex cti. A to zřejmě nekončí vždycky dobře… Ps. Ale bylo fajn vidět na ostrovech takový malý Texas.

4.11.2021 | 15:16:32

Stav překladu

Epizoda S01E22: Ohana

cz100%
DOKONČENO

Seriál překládá JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Hledáme korektora, který by překlad vyladil. Pokud vás nabídka zaujala, napište zprávu @xflori01.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama