NCIS: Hawai'i
64/100 - 5×

NCIS: Hawai'i(NCIS: Hawaii)

V novém seriálu ze světa NCIS se diváci přesunou na Havaj a budou sledovat příběh zvláštní agentky Jane Tennant, která představuje první ženskou postavu, jež stojí v čele nějakého seriálu NCIS. Na ni a její tým čekají jak závažné zločiny, tak i trable v rodinách.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová)

S01E13: Spies, Part 2

S01E13: Spies, Part 2

Zatímco Jane vyšetřuje únos Maggie, je šokována, když se dozví pravdu a rozkáže týmu a Whistlerové, aby potvrdili její zjištění.

cz sk
25.1.2022
5 410 000
43 minut

Základní info:

Režie:
Scénář:
Herci: Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová), Kian Talan (Alex Tennant), …

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Hned od začátku se mi to nezdálo. Když nemůžeme věřit sobě a svým nejbližším, přátelům, známým, mentorům, učitelům, tak komu tedy?! Rodině?! A to jak, vždycky nebo jen někdy, případ od případu?! A co jsou vlastně americké zájmy, britské zájmy, ruské zájmy, čínské zájmy, korporátní zájmy… jen zpravodajské a obchodní hry, a my všichni jsme oběti, či němí diváci?! Ani náhodou!!! To je jen svět iluzí, který nám někdo zřejmě schválně předkládá k věření. Nejlépe bude, přestat tyhle nikam nevedoucí hry hrát… A ani NCIS Hawai na tom nic nemění! Raději než tečky a modré pilulky vyberme tu čistou červenou.

8.2.2022 | 12:21:53

Stav překladu

Epizoda S01E22: Ohana

cz100%
DOKONČENO

Seriál překládá JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Hledáme korektora, který by překlad vyladil. Pokud vás nabídka zaujala, napište zprávu @xflori01.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama