NCIS: Hawai'i
64/100 - 5×

NCIS: Hawai'i(NCIS: Hawaii)

V novém seriálu ze světa NCIS se diváci přesunou na Havaj a budou sledovat příběh zvláštní agentky Jane Tennant, která představuje první ženskou postavu, jež stojí v čele nějakého seriálu NCIS. Na ni a její tým čekají jak závažné zločiny, tak i trable v rodinách.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová)

S01E17: Breach

S01E17: Breach

Když pokus o ransomware útok způsobí selhání funkčnosti přehrady, Ernie a tým hackerů dostanou za úkol rychle najít viníka, než bude na ostrově odpojena veškerá elektřina a voda. A Lucy a Whistlerová spolupracují, což dává Whistlerové šanci se Lucy omluvit a napravit jejich vztah.

cz sk
22.3.2022
5 070 000
43 minut

Základní info:

Režie:
Scénář:
Herci: Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová), Kian Talan (Alex Tennant), …

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Menší hack a všechno spadne, elektřina, služby voda… no jo, závislost naší civilizace na počítačích je známá a zřejmě ne úplně promyšlená a vůbec ne bezpečná… no ještě že máme NCIS Hawai…

30.3.2022 | 16:16:53

Stav překladu

Epizoda S01E22: Ohana

cz100%
DOKONČENO

Seriál překládá JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Hledáme korektora, který by překlad vyladil. Pokud vás nabídka zaujala, napište zprávu @xflori01.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama