NCIS: Hawai'i
64/100 - 5×

NCIS: Hawai'i(NCIS: Hawaii)

V novém seriálu ze světa NCIS se diváci přesunou na Havaj a budou sledovat příběh zvláštní agentky Jane Tennant, která představuje první ženskou postavu, jež stojí v čele nějakého seriálu NCIS. Na ni a její tým čekají jak závažné zločiny, tak i trable v rodinách.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová)

S01E18: T'N'T

S01E18: T'N'T

Agenti NCIS Nick Torres a Jessica Knightová přicestují na Havaj, když zjistí, že se tam objevil klíčový svědek v jednom z jejich starých případů se zásadními důkazy. (2. část crossoveru s NCIS.)

cz sk
29.3.2022
6 130 000
43 minut

Základní info:

Režie: Lionel Coleman
Scénář: Christopher Silber a Megan Bacharach
Herci: Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Katrina Law (Jessica Knightová), Gary Cole (Alden Parker), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Seana Kofoed (patoložka Chase), Teddy Sears (Greg Winslow), Clark Freeman (Brent Spooner), Gabrielle Byndloss (Tessa Holtová), David Bianchi (Kyle Jennings), …

Foto: CBS

Upoutávka:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Nebylo to špatné, ale nevím tomu hlavu, možná tak jen patu, protože je to pokračování jiného dílu z jiného NCIS seriálu… Jinak překvapivě moc dobré. Takoví kontraktoři US vlády skutečně existují a jde jim samozřejmě o prachy, o dobro jistě nee… Navíc good news, tento NCIS seroš s námi bude i příští sezónu, byl obnoven pro druhou řadu, takže Havaje ještě uvidíme dosti.

6.4.2022 | 19:54:24

Stav překladu

Epizoda S01E22: Ohana

cz100%
DOKONČENO

Seriál překládá JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Hledáme korektora, který by překlad vyladil. Pokud vás nabídka zaujala, napište zprávu @xflori01.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama