NCIS: Hawai'i
64/100 - 5×

NCIS: Hawai'i(NCIS: Hawaii)

V novém seriálu ze světa NCIS se diváci přesunou na Havaj a budou sledovat příběh zvláštní agentky Jane Tennant, která představuje první ženskou postavu, jež stojí v čele nějakého seriálu NCIS. Na ni a její tým čekají jak závažné zločiny, tak i trable v rodinách.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová)

S01E19: Nurture

S01E19: Nurture

Tým NCIS vyšetřuje vrak lodi s exotickými zvířaty, která nyní ohrožují původní divokou přírodu na Oahu. A Alex utrpěl zranění, které mu může ukončit kariéru, a Kai pozve Melanie, agentku zaměřující se na ryby a divokou zvěř, na rande.

cz sk
19.4.2022
5 090 000
43 minut

Základní info:

Režie: Lin Oeding
Scénář: Jan Nash
Herci: Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová), Kian Talan (Alex Tennant), …

Foto: CBS

Upoutávka:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Tak co tu máme? Pašeráky zvířat, mrtvého námořníka, velkou mrtvou kočku, konkrétně tygra, pak se to zamotá, než to náš tým NCIS Havaj rozmotá. A velitelka Tennerová má menší rodinné problémy, opět, a tentokrát vlastně s dobrým koncem, Ernie má nového přítele, pejska, a jiní dokonce rande. No tak to už je něco.

28.4.2022 | 14:11:03

Stav překladu

Epizoda S01E22: Ohana

cz100%
DOKONČENO

Seriál překládá JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Hledáme korektora, který by překlad vyladil. Pokud vás nabídka zaujala, napište zprávu @xflori01.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama