NCIS: Hawai'i
64/100 - 5×

NCIS: Hawai'i(NCIS: Hawaii)

V novém seriálu ze světa NCIS se diváci přesunou na Havaj a budou sledovat příběh zvláštní agentky Jane Tennant, která představuje první ženskou postavu, jež stojí v čele nějakého seriálu NCIS. Na ni a její tým čekají jak závažné zločiny, tak i trable v rodinách.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová)

S01E21: Switchback

S01E21: Switchback

Kapitán Milius se vrací na Havaj kvůli tajné výměně zajatců a zvolí si Jane, aby byla jeho osobním bezpečnostním doprovodem na Filipínách, kde se výměna uskuteční. (První část dvojdílného finále)

cz sk
17.5.2022
4 970 000
43 minut

Základní info:

Režie:
Scénář:
Herci: Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová), Kian Talan (Alex Tennant), …

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Výborné, i když pokračování až příště. Výměna zajatců na nejvyšší úrovni, samozřejmě… velmoci, lidi, politici, agenti, diplomati, bezpečnostní složky, všichni paranoidní, nikdo nikomu nevěří, a navíc se ukáže, že je k tomu důvod, zřejmě vyšší zájmy?! No nazdar teda… a mezi tím, jsou „děti“ doma samy.

22.5.2022 | 19:03:39

Stav překladu

Epizoda S01E22: Ohana

cz100%
DOKONČENO

Seriál překládá JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Hledáme korektora, který by překlad vyladil. Pokud vás nabídka zaujala, napište zprávu @xflori01.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama