S10E16: Into the Breach

S10E16: Into the Breach

Tým NCIS vyšetřuje vraždu novinářky, která psala šokující článek o nevydařené tajné vojenské operaci. A jak se jejich svatební den rychle blíží, Kensi a Deeks pracují na posledních zbývajících položkách v jejich seznamu úkolů.

cz sk
4.3.2019
6 970 000
41 minut

Základní info:

Režie: James Hanlon
Scénář: Lee A. Carlisle
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Peter Jacobson (John Rogers), Marsha Thomason (Nicole Dechampsová), Pamela Reed (Roberta Deeksová), Cedric Sanders (vysl. seržant Odell Ikande), Colby French (Phillip Beckett), Sterling Jones (major Jonathon Perkins), Victoria Platt (Hannah Nessbaumová), Matty Cardarople (Danny), Dominic Pace (Hargrove), Derek Chariton (Kirby), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Průměrný leč pěkný spíše odpočinkový vyplňující díl. Zase kousek z mísí v Afganistánu, jinak přípravy na svatbu Kensy a Deekse v plném proudu, agentka DeChampová opět na scéně, a taneček na závěr.

9.3.2019 | 20:30:49

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S14E03: The Body Stitchers

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabované jsou všechny řady!!!

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama