S11E16: Alsiyadun

S11E16: Alsiyadun

Když je Fatima během mise unesena a držena na výkupné, Callen a Sam pověří hluboce utajeného agenta CIA, Kadriho, aby jim pomohl kolegyni dostat zpět.

cz sk
2.3.2020
6 490 000
42 minut

Základní info:

Režie: Dennis Smith
Scénář: R. Scott Gemmill
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Kiari ‚Offset‘ Cephus (Kadri Kashan Khan), Don Wallace (Frank Wallace), Abe Martell (Kobra / Fayyaad Al-Radwan Khalid) a Erik Palladino (Vostanik Sabatino), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Zpackaná operace na Sinajském poloostrově, hmm… Fatima se ztratí, hledají ji Sam a Callen, pomáhá jim „ochotně“ starý známý agent Sabatino, CIA, bohužel Fatima padne do zajetí a čas běží… ještě že má Hetty hodně kontaktů!

7.3.2020 | 16:55:44

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S14E03: The Body Stitchers

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabované jsou všechny řady!!!

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama