S13E02: Fukushu

S13E02: Fukushu

NCIS vezme případ osobně, když je otec strážníka LAPD, milovaný starší japonsko-americký veterán, obětí zlomyslného zločinu z nenávisti.

cz sk
18.10.2021
5 620 000
44 minut

Základní info:

Režie: Dennis Smith
Scénář: Kyle Harimoto
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Christopher Sean (detektiv LAPD RHD Jack Tanaka), Cary-Hiroyuki Tagawa (Craig Tanaka), Sebastian Sozzi (detektiv LAPD Matt Guerrero), Jose Yenque (kapitán Carlos Fuentes), Obi Ndefo (Joyner), Dashiell Connery (Jason Quinn), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Souhlas s předřečníky, nápad dobrý, důvod proč „tohle“ pořád omílat, je věc další, ovšem provedení slabší, takže jako ve škole, B-.

6.1.2022 | 14:09:33
jaja1235

mělo to svojí myšlenku kvůli, které byl tento díl vytvořen. Jednou za čas je dobré poukázat na některé problematiky. Jako je třeba rasová nenávist. A jsem rád, že také to seriály na to poukazují.

23.12.2021 | 4:44:50
Vaquero

Ešte že sa to dá posúvať, inak by som musel z tých hlbokomyseľných úvah, hlavne Deeksových, hodiť šabľu. Toto sa už úrovňou politickej angažovanosti blíži agitkám z FBI.

21.12.2021 | 20:32:42
xflori01

Neskutečně antirasisticky orientovaný díl :( Kdyby byl díl akčnější, humornější tak by to bylo mnohem lepší.

webmaster
19.12.2021 | 14:18:41

Stav překladu

Epizoda S13E06: Sundown

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama