S13E03: Indentured

S13E03: Indentured

Sam a Kilbride se střetnou, když je případ zahrnující obchodníka se zbraněmi zodpovědného za vraždu agentů ATF dovede k plukovníkovi a kamarádovi Kilbridea nařčeného ze zásobování miličních skupin zbraněmi. A Kensi a Fatima jdou do utajení do rehabilitačního zařízení, aby mohli vyslechnout přítelkyni obchodníka se zbraněmi.

cz sk
25.10.2021
5 780 000
44 minut

Základní info:

Režie: Eric Pot
Scénář: Frank Military
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Michael O'Neill (armádní generál ve výslužbě Richard Collins), Lex King (Mia Hahnová), Stephanie Erb (Vicki Weberová), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

O dost lepší než předchozí díl. Případ a vyšetřování už klasický LA, ale já nesnáším Kilbridea, takže jeho neustálá přítomnost v seriálu u mě bude hodnocení srážet :(

webmaster
8.1.2022 | 20:08:34
captain

Tak tohle už byla klasika NCIS:LA.

6.1.2022 | 14:48:43

Stav překladu

Epizoda S13E06: Sundown

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama