S13E08: A Land of Wolves

S13E08: A Land of Wolves

Tým NCIS se snaží najít Kensi, když na ni zaútočí a unese záhadná militantní skupina během toho, co pomáhá skupině migrantů přejít hranice.

cz sk
10.1.2022
5 300 000
43 minut

Základní info:

Režie: Tawnia McKieman
Scénář: Justin Kohlas a Adam George Key
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Briana Marin (dohlížející zvláštní agentka Aliyah De Leonová), Natalia del Riego (Rosa Reyesová), Jolene Andersen (Rebecca Gordonová / Duch), Nathin Butler (Kodiak), Patrick Cox (Legion), Jaime Gomez (Jay Rivera), Alexander Goyco (svobodník Benny Gomez), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Prohozené epizody, u nás se vysílaly naopak… Ale to je fuk. Obě moc fajn, klasika i něco navíc z dílny NCIS LA. Kensi a Deeks pořád baví.

3.5.2022 | 13:51:51

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S14E03: The Body Stitchers

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabované jsou všechny řady!!!

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama