S13E10: Where Loyalties Lie

S13E10: Where Loyalties Lie

Když je civilní vědkyně u mariňáků zabita a její pokročila radarová technologie ukradena, tým NCIS se musí snažit najít chybějící technologii a viníka.

cz sk
7.3.2022
5 450 000
43 minut

Základní info:

Režie: Tawnia McKiernan
Scénář: Matt Klafter
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Anthony Alabi (hlavní seržant David Maxwell), Ann Hu (Jun Chenová), J. Anthony Pena (Manny Ortiz), Jessica A. Caesar (Ruby), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Takže co tady máme?! Nějakou tu high tech vojenskou technologii, nějakou tu vraždu, možná průmyslovou či dokonce vojenskou špionáž a navíc nějaký ten gang. A to vše musí rozmotat náš tým NCIS LA. Takže Callen, Sam, Kensi, Deeks aspol., pod vedením adm. Kilbrida, mají opět co na práci a času je málo!

15.5.2022 | 14:25:06

Stav překladu

Epizoda S13E07: Lost Soldier Down

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama