S13E11: All The Little Things

S13E11: All The Little Things

Když je novorozené dítě nalezené opuštěné na námořní lodi, Kensi a Deeks hledají matku na palubě. A Nate se setkává s admirálem Kilbridem a dozvídá se o projektu CIA ze 70. a 80. let zahrnujícím děti.

cz sk
14.3.2022
5 340 000
42 minut

Základní info:

Režie: Terrence O’Hara
Scénář: R. Scott Gemmill
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Daleko zajímavější než hlavní děj ohledně dítěte na letadlové lodi, je vedlejší zápletka, kterou vyšetřuje Callen, kde je Hetty a hlavně proč je tam, kde zrovna je. Samozřejmě se do toho zaplete i adm. Kilbride a Nate, aby toho nebylo málo. Dobrý díl. Ps. Pro Kensi a Deekse je vyšetřování na letadlové lodi ohledně dítěte dost osobní, a bolestné…

28.5.2022 | 10:34:22

Stav překladu

Epizoda S13E06: Sundown

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama