S13E11: All The Little Things

S13E11: All The Little Things

Když je novorozené dítě nalezené opuštěné na námořní lodi, Kensi a Deeks hledají matku na palubě. A Nate se setkává s admirálem Kilbridem a dozvídá se o projektu CIA ze 70. a 80. let zahrnujícím děti.

cz sk
14.3.2022
5 340 000
44 minut

Základní info:

Režie: Terrence O’Hara
Scénář: R. Scott Gemmill
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Peter Cambor (Nate Getz), Bar Paly (Anna Kolchecková), Jeff Kober (Harris Keane), Olesya Rulin (Zasha Gagarinová), Jolene Kay (zvláštní agentka Denise Morganová), Nikki Crawford (kapitánka Emily Carnesová), Preston Jones (Gary Drummond), Ty Chen (poddůstojník 3. třídy Hill), Jason Woods (námořník Harold Forest), Matt Pascua (námořník Brandon Elger), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

Stáré známé tváře. :)

3.1.2023 | 20:43:56
captain

Daleko zajímavější než hlavní děj ohledně dítěte na letadlové lodi, je vedlejší zápletka, kterou vyšetřuje Callen, kde je Hetty a hlavně proč je tam, kde zrovna je. Samozřejmě se do toho zaplete i adm. Kilbride a Nate, aby toho nebylo málo. Dobrý díl. Ps. Pro Kensi a Deekse je vyšetřování na letadlové lodi ohledně dítěte dost osobní, a bolestné…

28.5.2022 | 10:34:22

Stav překladu

Epizoda S14E02: Of Value

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabovaná je už i POSLEDNÍ 13. řada!!!

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama