S13E20: Work & Family

S13E20: Work & Family

NCIS vyšetřuje případ, ve kterém se dva muži vyhodili do vzduchu vlastní výbušninou při pokusu proniknout na vojenskou základnu. A Callen chce udělat další krok s Annou a Sam k sobě nastěhuje svého otce Raymonda. (300. díl seriálu)

cz sk
9.5.2022
5 180 000
43 minut

Základní info:

Režie: Dennis Smith
Scénář: R. Scott Gemmill
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Richard Gant (Raymond Hanna), Vyto Ruginis (Arkady Kolcheck), Kavi Ramachandran Ladnier (Shyla Dahrová), Natalia del Riego (Rosa Reyesová), Christine Horn (Elliot Reynoldsová), Jeffrey Doornbos (William Baker), Roger Davies (Jeremy Chambers), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Jubilejní díl, ale ještě divnější, než předešlý… Callen chce po Arkadym požehnání pro sňatek s Annou, neúspěšně, Sam si nastěhuje k sobě do nového domu otce, docela sranda, Deeks a Kensi lítají opět v problémech s adopcí, adm. Kilbride si zamedituje a pak vezme do akce vrtulník a brokovnici, tak to bylo fakt podivné…

26.7.2022 | 16:58:38

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S14E03: The Body Stitchers

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabované jsou všechny řady!!!

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama